Пълна ТВ програма на Евро 2016

Стана ясна телевизионната програма на мачовете на от Европейското първенство по футбол 2016 във Франция. Те ще бъдат разпределени между Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг груп. Каналите на двете телевизии (БНТ1, БНТ HD, Нова, Диема, Диема Спорт и Диема Спорт 2) ще покажат всичките 51 мача от турнира във Франция в периода 10 юни – 10 юли 2016 година.

Три от срещите ще бъдат предавани едновременно – откриването на шампионата с мача Франция – Румъния на 10 юни, двубоят от група D между отборите на Турция и Хърватия на 12 юни, както и финала на 10 юли.

Групова фаза

Дата, час Двубой Група Телевизия
10.06.2016, 22:00 Франция – Румъния А БНТ1/БНТ HD, Нова/ Диема спорт
11.06.2016, 16:00 Албания – Швейцария А БНТ1/БНТ HD
11.06.2016, 19:00 Уeлс – Словакия B БНТ1/БНТ HD
11.06.2016, 22:00 Англия – Русия B Нова / Диема спорт
12.06.2016, 16:00 Турция – Хърватия D БНТ1/БНТ HD, Нова / Диема спорт
12.06.2016, 19:00 Полша – Сев. Ирландия C Диема/ Диема спорт
12.06.2016, 22:00 Германия – Украйна C БНТ1/БНТ HD
13.06.2016, 16:00 Испания – Чехия D БНТ1/БНТ HD
13.06.2016, 19:00 Ейре – Швеция Е БНТ1/БНТ HD
13.06.2016, 22:00 Белгия – Италия Е Нова/Диема спорт
14.06.2016, 19:00 Австрия – Унгария F Диема/ Диема спорт 2
14.06.2016, 22:00 Португалия – Исландия F БНТ1/БНТ HD
15.06.2016, 16:00 Русия – Словакия B Диема/ Диема спорт 2
15.06.2016, 19:00 Румъния – Швейцария A Диема/ Диема спорт 2
15.06.2016, 22:00 Франция – Албания A БНТ1/БНТ HD
16.06.2016, 16:00 Англия – Уелс B БНТ1/БНТ HD
16.06.2016, 19:00 Украйна – Сев. Ирландия C БНТ1/БНТ HD
16.06.2016, 22:00 Германия – Полша C Нова/ Диема спорт
17.06.2016, 16:00 Италия – Швеция E Нова/ Диема спорт
17.06.2016, 19:00 Чехия – Хърватия D Диема/ Диема спорт 2
17.06.2016, 22:00 Испания – Турция D БНТ1/БНТ HD
18.06.2016, 16:00 Белгия – Ейре Е Нова/ Диема спорт
18.06.2016, 19:00 Исландия – Унгария F БНТ1/БНТ HD
18.06.2016, 22:00 Португалия – Австрия F Нова/ Диема спорт
19.06.2016, 22:00 Швейцария – Франция A БНТ1/БНТ HD
19.06.2016, 22:00 Румъния – Албания A Диема/ Диема спорт 2
20.06.2016, 22:00 Русия – Уелс B БНТ1/БНТ HD
20.06.2016, 22:00 Словакия – Англия B Нова/ Диема спорт
21.06.2016, 19:00 Украйна – Полша C БНТ1/БНТ HD
21.06.2016, 19:00 Сев. Ирландия – Германия C Диема/ Диема спорт 2
21.06.2016, 22:00 Хърватия – Испания D БНТ1/БНТ HD
21.06.2016, 22:00 Чехия – Турция D Нова/ Диема спорт
22.06.2016, 19:00 Исландия – Австрия F БНТ1/БНТ HD
22.06.2016, 19:00 Унгария – Португалия F Диема/ Диема спорт 2
22.06.2016, 22:00 Италия – Ейре E БНТ1/БНТ HD
22.06.2016, 22:00 Швеция – Белгия E Нова/ Диема спорт

Елиминационна фаза

Дата, час Двубой Телевизия
25.06.2016, 16:00 Първи осминафинал БНТ1/БНТ HD
25.06.2016, 19:00 Втори осминафинал Диема/ Диема спорт
25.06.2016, 22:00 Трети осминафинал БНТ1/БНТ HD
26.06.2016, 16:00 Четвърти осминафинал Нова/ Диема спорт
26.06.2016, 19:00 Пети осминафинал БНТ1/БНТ HD
26.06.2016, 22:00 Шести осминафинал Нова/ Диема спорт
27.06.2016, 19:00 Седми осминафинал БНТ1/БНТ HD
27.06.2016, 22:00 Осми осминафинал Нова/ Диема спорт
30.06.2016, 22:00 Първи четвъртфинал БНТ1/БНТ HD
01.07.2016, 22:00 Втори четвъртфинал Нова/ Диема спорт
02.07.2016, 22:00 Трети четвъртфинал БНТ1/БНТ HD
03.07.2016, 22:00 Четвърти четвъртфинал Нова/ Диема спорт
06.07.2016, 22:00 Първи полуфинал БНТ1/БНТ HD
07.07.2016, 22:00 Втори полуфинал Нова/ Диема спорт
10.07.2016, 22:00 Финал БНТ1/БНТ HD , Нова/ Диема спорт

 3,255 total views,  4 views today

Напишете коментар

Admin

http://Chat.FreeUniBG.eu